میکرولایف

6 کالا

 • دماسنج و تب سنج میکرولایف microlife FR 100دماسنج و تب سنج میکرولایف microlife FR 100

  دماسنج و تب سنج میکرولایف microlife FR 100

  ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
  دماسنج و تب سنج میکرولایف microlife FR 100 قابلیت اندازه گیری دمای بدن و دمای محیط، اشیا و مایعات را دارد. ناحیه سنجش دمای بدن، پیشانی می باشد و در مدت 1 ثانیه اندازه گیری دما را انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید.
 • گوشی پزشکی میکرولایف ST71استتوسکوپ میکرولایف ST71

  گوشی پزشکی میکرولایف ST71

  ۲۷۰,۰۰۰ تومان
  گوشی پزشکی میکرولایف از بهترین گوشی های پزشکی محسوب می شود که با ساتفاده از آن به راحتی می توانید صدای اعضای داخلی بدن بیمار را سمع کنید. با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی درباره ST71 را مطالعه کنید.
 • تب سنج میکرولایف microlife NC 100

  دماسنج و تب سنج میکرولایف microlife NC 100

  ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
  تب سنج میکرولایف محصولی با کیفیت بالا و آخرین تکنولوژی روز است که بر طبق استانداردهای بین‌المللی مورد آزمایش قرار گرفته است این تب سنج با فناوری بی نظیر خود قادر است بدون دخالت دمای محیط اطراف نتیجه اندازه گیری دقیق را ارائه نماید.برای کسب اطلاعات بیشتر با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید.
 • فشارسنج بازویی میکرولایففشارسنج نیمه اتوماتیک بازویی میکرولایف مدل BP3AS1-2

  فشارسنج بازویی میکرولایف مدل BP3AS1-2

  ۱,۱۳۰,۰۰۰ تومان
  فشارسنج بازویی میکرولایف BP 3AS1-2 یک فشارسنج بازویی نیمه اتوماتیک طراحی شده توسط مایکرولایف است.این فشارسنج میتواند با دقت بالا فشارخون و ضربان قلب را اندازه گیری کند.این فشارسنج با یک پردازنده 8 بیتی کاربری را آسان میکند.برای کسب اطلاعات بیشتر در باره این محصول با سلامت مد همراه باشید و توضیحت تکمیلی را مطالعه نمایید.
 • فشارسنج عقربه ای میکرولایف

  فشارسنج عقربه ای مدل Microlife BP AG1-20

  ۴۳۵,۰۰۰ تومان
  برای اندازه‌گیری فشارخون با استفاده از فشارسنج‌ عقربه ای بازویی BF AG1-20، باید گوشی‌ همراه آن را روی دست فرد قرار داد و کاف (کیسه‌ی برزنتی دو لایه) را به دور بازو پیچاند. با رساندن هوا از طریق پمپ کوچک به محفظه‌ی کاف، جریان خون کند می‌شود و سپس پیچاندن آرام اهرم کنار صفحه‌ی عقربه‌ای، میزان فشار خون را روی صفحه‌ی آن مشخص می‌کند.برای اطلاعات بیشتر با سلامت مد همراه…
 • تب سنج دیجیتالی میکرولایف ifr100

  تب سنج دیجیتالی و دماسنج غیرتماسی Microlife IFR 100

  ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
  تب سنج  دیجیتالی مایکرولایف IRF 100  یک دستگاه چند منظوره است , که میتوان از آن برای اندازه گیری تب از طریق گوش , پیشانی و اندازه گیری دمای محیط استفاده کرد.صفحه نمایش LCD این تب سنج بزرگ و درخشان است.از ویژگی های این تب سنج میتوان به فناوری انحصاری silent glow که درصورتی که دمای بدن بیش از ۳۷٫۴ درجه سانتیگراد باشد صفحه تب سنج به رنگ قرمز روشن…

شرکت میکرولایف یک شرکت برزگی چینی است که در زمینه تجهیزات پزشکی مشغول به فعالیت بوده و در این حوزه محصولاتی همچون دستگاه های فشارخون ، دماسنج ،پیک فلومتر، دستگاه های گرما تراپی و تست قند خون و … تولید کرده است.این شرکت در حال حاضر بزرگترین تولید کننده دماسنح و تب سنج در جان است و در سطح بین الملل توانسته خوش بدرخشد.