پیشنهاداتــــــــــــــ شگفتـــــــــــــــــ انگیز

 • 8%
  تب سنج امرون مدل Flex Temp Smartتب سنج امرون مدل Flex Temp Smart

  تب سنج امرون مدل Flex Temp Smart

  ۲۲۸,۰۰۰ تومان
  تب سنج امرون مدل Flex Temp Smart با سرعت اندازه گیری  دما در 10 ثانیه، مقاوم ‌در برابر آب‌، قابل استفاده دهان، گوش و رکتال دارای سری انعطاف پذیر می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید.
 • 13%
  میکرونیدلینگ دکترپن ULTIMA - A1جعبه میکرونیدلینگ دکترپن ULTIMA - A1

  میکرونیدلینگ دکترپن ULTIMA – A1

  ۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان
  میکرونیدلینگ دکترپن ULTIMA - A1 یکی از بهترین میکرونیدلینگ های جهان می باشد که طرفردارن زیادی داشته و ابزار کار بسیار از متخصصان و فعالان در این حوزه می باشد برای آشنایی بیشتر با این محصول با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید.
 • 1%
  شیردوش برقی ماماجو MMJ2858شیردوش برقی ماماجو MMJ2841

  شیردوش برقی ماماجو مدل MMJ2858 (دوبل)

  ۲,۵۶۸,۰۰۰ تومان
  شیردوش برقی ماماجو MMJ2858 یکی از بهترین شیردوش های ساخت ترکیه با دارا بودن 8 سطح ماساژ و 12 سطح مکش با طیف سرعت از معمولی و ملایم به سریع کمک شایانی به مادران و نوزادان تازه متولد شده می کند.برای کسب اطلاعات بیشتر با این محصول با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید.
 • گن ساعت شنی بنددارگن ساعت شنی بنددار

  گن ساعت شنی بنددار آرتان مدل 3025

  ۴۴۷,۵۰۰ تومان
  گن های لاغری از قرن ها پیش برای تناسب اندام و خوش فرم شدن بدن طرفداران زیادی داشته است. گن ساعت شنی آرتان محصولی فوق العاده کاربردیست. به تازگی ، این گن ها نه تنها برای افراد مشهور بلکه برای همه افراد به عنوان جز اصلی کمد لباس تبدیل شده است. یکی از فواید گن لاغری این است که به شما کمک می کند که بدون ناراحتی و بسیار سریع…
 • 3%
  فیس-براش-سنیر-AE8286

  فیس براش سنیر AE-8286

  ۳۳۹,۰۰۰ تومان
  فیس براش سنیر  AE-8286  علاوه بر شستشوی عمیق صورت، با پاکسازی منافذ، مانع ترشح بیشتر چربی و ایجاد روزنه‌های باز می‌شوند. وقتی منافذ بهتر شسته شوند، جوش‌های زیرپوستی و سرسیاه هم از بین می‌رود و از بروز مجدد آن‌ها جلوگیری می‌شود.علاوه بر این مواردهمراه سلامت مد باشید تا با فیس براش سنیر مدل AE8286 بیشتر آشنا شیم.
 • 10%
  فوق العاده موثر
  تعداد فروش تا الان : 112 عدد
  کمربند کار

  کمربند کار

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان۲۲۵,۰۰۰ تومان
  درد کمر می‌تواند از چند روز تا چند سال طول بکشد.کمربند کار جهت جلوگیری از وارد آمدن فشار نامناسب روی مهره های کمری هنگام انجام فعالیت های روزمره در محیط کار و منزل می باشد. با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی این محصول را در زیر مطالعه نماید.
 • 6%
  فشارسنج گلامور مدل TMB-986

  فشارسنج گلامور مدل TMB-986 سخنگوی فارسی 5سال گارانتی

  ۱,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  فشارسنج گلامور مدل TMB-986 یک صفحه نمایش بزرگ دارد که از طریق آن می‌تواند میزان ضربان قلب را نمایش دهد.داشتن یک فشارسنج با امکانات مناسب برای استفاده‌ی خانگی می‌تواند برای افرادی که از بیماری فشار خون بالا رنج می‌برند و به اندازه‌گیری مداوم فشار خون‌شان نیاز دارند، می‌تواند بسیار کاربردی باشد. با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی و ویدیوی آنباکسینگ این محصول رو حتما تماشا کنید.
 • دستگاه تست قند خون گالا

  تست قند خون گالا مدل GALA TD-4277

  ۳۳۰,۰۰۰ تومان
  گالا TD-4277 یکی از بهترین دستگاه های تست قند خون موجود در بازار ایران که بسیار دقیق بوده و همچنین کاربری و استفاده بسیار راحتی دارد.گارانتی مادا المعر این دستگاه نشان دهنده کیفیت بالای این محصول چه در ساخت و چه در دقت اندازه گیری تست قند خون را نشان می دهد.با سلامت مد همراه باشید و حتما ویدیو جعبه گشایی و بررسی و آموزش کار با دستگاه تست قند…