هوشمند

31 کالا

  3%
  دور گردنی طبی هوشمند

  دور گردنی طبی هوشمند

  ۲۳۰,۰۰۰ تومان۲۲۳,۱۰۰ تومان
  دور گردنی طبی محصول منحصر به فردی است که جهت پیشگیری از آسیب های گردن از جمله آرتروز و مراقبت از آن در هنگام مسافرت با خودرو ، هواپیما ، اتوبوس و نشستن برروی صندلی یا مبل در زمان تماشای تلویزیون ، کار با کامپیوتر و حتی کار در آشپزخانه کاربرد دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این محصول با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید.
 • 3%
  بالش طبی هوشمند

  بالش طبی هوشمند مدل کلاسیک

  شروع از : ۵۴۹,۰۰۰ تومان۵۳۲,۵۳۰ تومان
  بالش طبی هوشمند برای افرادی که عادت به استفاده از شکل بالش های قدیمی داشته اند به نحوی طراحی شده است که ضمن حفظ شکل بالشت های قدیمی، دانسیته در نظر گرفته شده موجب پر شدن گودی گردن در حالت خوابیده به پشت و پرشدن فاصله بین شانه و چانه در حالت خوابیده به بغل گردیده وزاویه مناسب 15 درجه بین گردن و شانه ها را حفظ می نماید برای…
 • 3%
  بالش طبی هوشمند مدل بامبو موج

  بالش طبی هوشمند مدل بامبو موج

  ۵۷۲,۰۰۰ تومان۵۵۴,۸۴۰ تومان
  بالش طبی هوشمند مدل بامبو موج مناسب برای پیشگیری از دردهای عضلانی، گرفتگی ماهیچه ها و آرتروز می باشد و به دلیل دارا بودن روکش بامبو خوابی لذت بخش را به همراه دارد. پارچه محصول بافته شده از الیاف طبیعی بامبو است، ضد حساسیت و آنتی باکتریال، نرم و لطیف  ، با خاصیت جذب رطوبت بدن ،دارای شیار جهت عبور هوا .برای اطلاعات بیشتر درباره یاین محصول با سلامت مد…
 • 3%
  زیر نشیمنی هوشمندنشیمن-طبی

  زیر نشیمنی هوشمند

  ۳۲۸,۸۳۰ تومان
  زیر نشیمنی هوشمند با قابلیت استفاده گسترده همچون صندلی خودرو و صندلیهای اداری و مبلمان منزل موجب کاهش فشار به انتهای ستون فقرات در هنگام نشستن شده و نتیجتاً دردهای عضلانی و استخوانی در آن ناحیه را به حداقل ممکن کاهش میدهد.برای اطلاعات بیشتر درباره ی این محصول با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید.
  3%
  دور گردنی پلاس هوشمند

  دور گردنی پلاس هوشمند

  ۲۸۰,۰۰۰ تومان۲۷۱,۶۰۰ تومان
  استفاده از دور گردنی پلاس هوشمند باعث می‌شود سر و گردن در یک راستا قرار بگیرند و به ماهیچه‌ها و مهره‌ها فشار وارد نشود. این پشت‌گردنی از فوم هوشمند ساخته شده است. فوم هوشمند ماده‌ای با خاصیت انعطاف‌پذیری ویژه است. هنگامی‌که پشت‌گردنی دور گردن قرار می‌گیرد، فوم هوشمند شکل گردن را به خود می‌گیرد و وزن سر را به شکل مساوی در همه‌ی قسمت‌ها پخش می‌کند.برای اطلاعات بیشتر درباره ی…
  3%
  زیرنشیمنی طبی هوشمند مدل مربینشیمن-طبی

  زیرنشیمنی طبی هوشمند

  ۳۷۷,۰۰۰ تومان۳۶۵,۶۹۰ تومان
  زیرنشیمنی طبی هوشمند به دلیل دارا بودن شکل خاص و طراحی مناسب باعث می گردد کمترین فشار به انتهای ستون مهره ها(دنبالچه) و ماهیچه های نشیمنگاه وارد شود و از دردهای عضلانی ناشی ازگرفتگی ماهیچه ها جلوگیری می نماید.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره یاین محصول با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید.
  3%
  پشت کمری طبی هوشمند

  پشت کمری طبی هوشمند مدل اداری پلاس

  ۳۱۷,۰۰۰ تومان۳۰۷,۴۹۰ تومان
  پشت کمری طبی هوشمند مدل اداری پلاس از فوم هوشمند یا مموری فوم ساخته شده و برای پرکردن گودی کمر و اصلاح وضعیت نشستن در محیط کار استفاده می‌شود.با طراحی منحصر بفرد و ارگونومیک می حالت خود را با شکل بدن تغییر می‌دهد و ستون فقرات را در یک راستا حفظ می‌کند.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره یاین محصول با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید.
 • 3%
  پشت کمری طبی ستاره ای

  پشت کمری طبی ستاره ای (خانگی) هوشمند

  ۲۸۳,۲۴۰ تومان
  از خاصیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و برای مراقبت از کمر و پرکردن گودی آن در هنگام رانندگی، کار با کامپیوتر ،نشستن پشت میزکار و مبلمان منزل کاربرد دارد. پشت کمری طبی ستاره ای دارای خاصیت انعطاف پذیری بالایی می باشد که باعث می گردد کمترین فشار به هنگام نشستن بر روی صندلی یا مبل درمنزل به ماهیچه ها و مهره های ستون فقرات وارد شود.برای اطلاعات بیشتر درباره…
 • 3%
  پشت سری صندلی

  پشت سری صندلی خودرویی هوشمند

  ۱۷۹,۴۵۰ تومان
  پشت سری صندلی خودرویی فشارهای ناشی از تکانهای خودرو به گردن را به نحو بسیار موثری کنترل نموده و موجب عدم بروز درد و گرفتگی عضلات گردن در هنگام رانندگی می شود، زیرا عملکرد اصلی این محصول محافظت است.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید.
  3%
  پشت کمری طبی خودرویی هوشمندپشتی-طبی-ماشین

  پشت کمری طبی خودرویی هوشمند

  ۲۸۰,۰۰۰ تومان۲۷۱,۶۰۰ تومان
  پشت کمری طبی خودرو از خاصیت انعطاف پذیری بالایی برخوردارمی باشد که سبب می گردد هنگام نشستن برروی صندلی خودرو فشارکمتری به ماهیچه ها و ستون فقرات وارد شود و از دردهای عضلانی ناشی از گرفتگی ماهیچه ها و آرتروز پیشگیری می نماید. برای اطلاعات بیشتر درباره ی این محصول با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید.
  3%
  پشت کمری اداری هوشمند

  پشت کمری اداری هوشمند

  ۲۹۲,۰۰۰ تومان۲۸۳,۲۴۰ تومان
  پشت کمری اداری هوشمند از خاصیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و برای مراقبت از کمر و پرکردن گودی آن در هنگام رانندگی، کار با کامپیوتر ،نشستن پشت میزکار و مبلمان منزل کاربرد دارد.این محصول دارای روکش کتان قابل تعویض و شستشو می باشد.برای اطلاعات بیشتر درباره ی این محصول با سلامت مد همراه باشید و توضیحات تکمیلی را مطالعه نمایید.
  3%
  بین زانویی طبیبین-زانویی-طبی

  بین زانویی طبی هوشمند

  ۲۸۸,۰۰۰ تومان۲۷۹,۳۶۰ تومان
  بین زانویی طبی مابین زانوها در هنگام خوابیدن به پهلو و در هنگام خوابیدن به پشت در زیر زانوها به منظور کاهش  فشار وارده به ستون فقرات و جلوگیری از سائیدگی زانو ها استفاده می گردد . استفاده از این محصول در هنگام استراحت باعث می شود تا کمترین فشار به زانوها،ماهیچه‌های ران ،کمر و ستون فقرات وارد گردد. برای اطلاعات بیشتر درباره ی این محصول با سلامت مد همراه…

برند هوشمند برند خوشنام بوده که بیشتر با بالش های طبی در ایران شناخته شده است. هوشمند تولید کننده یکی از برترین تولید کنندگان بالش های طبی در ایران بوده که با بهره گیری از مموری فوم، فوم انتگرال و فوم سرد محصولات طبی فوق العاده ای را تحت عنوان محصولات هوشمند تولید نموده است.